Jeta Osh Qef
Home

Aksidentohet Era Istrefi, këngëtarja përfundon menjëherë në spital
Nga: E.Selimi | Publikuar më: 09.01.2017, 15:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Pushimet e saj në Brezovicë duket se nuk i kanë shkuar shumë mirë Era Istrefit e cila për shkak të borës dhe akullit ka dëmtuar rëndë këmbën dhe menjëherë ka përfunduar në spital.

Foton me kënbën e dëmtuar ka qenë vetë Era që e ka postuar nga shtrati i spitalit. “Bëni kujdes në këtë borë dhe akull”, ka shkruar në Instagram Era Istrefi, e cila mendohet se mund të ketë thyer këmbën në Brezovicë.