Jeta Osh Qef
Home

Bes Kallaku e kap keq me Kamzën, sillet si kamzali përpara anglezëve në Londër
Nga: E.Selimi | Publikuar më: 09.01.2017, 23:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Ndonëse Bes Kallaku bashkë me Xhensilën i kaluan pushimet e Vitit të Ri në Londër, sigurisht Besi gjeti kohë edhe për të krijuar batuta me të cilat kanë qeshur të gjithë të pranishmit.

Rasti tipik është momenti kur teksa po shëtisnin në "Syrin e Londrës" në mes të Anglisë, Besi zë vendin e rojes dhe fillon të qëndrojë ai në vend të tij duke thënë ''Hajde për Kamëz se u mbush''.

Ndërkohë që anglezët ishin të habitur, shqiptarët shkriheshin së qeshuri, ndërsa Xhensila bënte foto.

Te Zogu Zi

A video posted by bes kallaku (@bes_kallaku) on