Jeta Osh Qef
Home

Anxhela Peristeri shkon me gjoks zbuluar, Rudina e “injoron” live në emision
Nga: E.Selimi | Publikuar më: 10.01.2017, 13:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Anxhela Persiteri ka qenë ditën e djeshme e ftuar te Rudina dhe këtë herë jo si këngëtare, por si një amvisë shtëpie, për të prezantuar pasionin e saj në gatim dhe ushqimin e preferuar që ajo vetë e quante kulaçi magjik.

Mirëpo ajo çfarë më së shumti ra në sy ishte mënyra se si Anxhela kishte zgjedhur për të dalë para publikut. Ajo dje hyri në studio me një dekolte mjaft të hapur që tregonte një pjesë të mirë të gjoksit. Veshje kjo që i ra në sy edhe Rudinës, e cila i tha publikisht se sa freskët kishte ardhur.

Ndërsa Anxhela tha se, po ta dinte se do të ishte kështu nuk do të vinte me këtë veshje.


5868678 by revistaime