Jeta Osh Qef
Home

Pilotët filmojnë një disk fluturues mes reve, ushtria: Nuk mund ta shpjegojmë
Nga: E.Selimi | Publikuar më: 10.01.2017, 14:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Në Kili ushtria e ka pranuar se nuk mundet ta shpjegojë një pamje të filmuar nga pilotët e ndërsa shihet një disk fluturues në hapësirën ajrore të vendit.

Sipas “Fox News” helikopteri ushtarak, kapi diskun gjatë një patrullimi rutinë bregdetar. Disku dukej teksa lëvizte mes reve, lëshonte një lloj gazi dhe më pas ngrihej lartë.