Jeta Osh Qef
Home

U kritikua nga të gjithë për gjoksin te Rudina, reagon ashpër Anxhela Peristeri: Si nuk ma ngriti njeri...
Nga: E.Selimi | Publikuar më: 10.01.2017, 16:36

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Dalja e Anxhela Peristerit te Rudina shkaktoi shumë debat në publik dhe ishin të shumtë ata që e kritikuan për dekoltenë e hapur të cilën e vuri re edhe Rudina sapo ajo hyri në studio.

Në lidhje me debatin që u krijua për veshjen e saj ka reaguar para pak minutash Anxhela. Me një shkrim ironik ajo ka thënë se nuk do e përsëriste më këtë gjë, prandaj askush nuk duhej të mërzitej.

Më poshtë lexoni reagimin e plotë të saj.