Jeta Osh Qef
Home

Basha dhe Berisha ftojnë bukuroshen seksi të ekranit për deputete, e treta në listën e Tiranës
Nga: E.Selimi | Publikuar më: 10.01.2017, 18:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Capture

Floriana Garo bukuroshja e motit e më pas moderatorja e “Jo vetëm modë” që ra në sy për bukurinë e saj, duket që shumë shpejt nuk do të jetë me vetëm moderatore, por edhe deputete e ardhshme e Parlamentit shqiptar.

Kjo pasi së fundmi në media të ndryshme është publikuar lajmi se Basha dhe Berisha i kanë propozuar asaj të bashkohet me Partinë Demokratike e cila do ta kandidonte të tretën në listën e Tiranës për deputete.

Sipas të njëjtat burime thuhet se pritet thjesht një konfirmim i Floriana Garos, nëse ajo do të pranojë të jetë deputetja e ardhshme e Tiranës.