Jeta Osh Qef
Home

Çfarë i ndodhi Ermal Mamaqit pasi u përpoq të nxjerrë nga “burgu” Noizy-n?
Nga: E.Selimi | Publikuar më: 10.01.2017, 23:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Mori dhenë lajmi se Policia e Durrësit ka arrestuar Noizyn. Fill pas kësaj, pasi Noizy i ka sqaruar të gjitha problemet me policinë Ermali e ka vizituar madje së bashku kanë inskenuar dhe ironizuar edhe momente nga ''burgu'' ku ndodhet Noizy.

Siç e shihni në video Ermali thotë se kishte ardhur të nxirrte Noizyn, por e kishin mbajtur edhe atë brenda.

Me sa duket, Noizy mund të jetë një prej të ftuarve të radhës në “Xing me Ermalin”, ku, me siguri, i duhet të sqarojë një herë e mirë edhe “problemet” me policinë.

Live nga burgu 300 e njistëmbëdhejtë.

A video posted by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on