Jeta Osh Qef
Home

Akulli turpëron vajzën, vuajtjet për të hipur në makinë dhe e qeshura e nënës së saj
Nga: E.Osmani | Publikuar më: 11.01.2017, 07:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Niseni ditën me pozitivitet! Kjo është një ndër ato videot që të bën të qeshësh edhe nëse nuk e ke ndërmend dhe shkak është kjo vajzë, e cila nuk e ka menaxhuar dot situatën në akull.

Kjo vajzë në Kanada donte që të hipte në makinën e saj të kuqe, por për shkak të akullit nuk lëvizte dot, është dashur ndihma e babait të saj, i cili në fund ia ka dalë.

Por, ajo që të bën më shumë për të qeshur në këtë situatë është kjo grua që qesh, e cila është nëna e vajzës, teksa filmon ajo nuk e përmban dot veten.

Videoja po bën xhiron e internetit dhe kjo ndoshta është nëna që do të mbahet mend për të qeshurën e saj...