Jeta Osh Qef
Home

Fotoja që po bën lëmsh fansat, a është martuar Marina në fshehtësi?
Nga: E.Osmani | Publikuar më: 11.01.2017, 10:53

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një foto që ka hedhur pak orë më parë Getoar selimi ka bërë lëmsh fansat. Këngëtari ka postuar në Instagram foton ku shfaqet me Marinën, të cilën e quan gruan e tij.

 “Unë dhe gruaja ime e bukur Marina Vjollca”, ka shkruar Geti në përshkrim.

Kjo gjë ka ngjallur dyshime në lidhje me faktin se mos vallë ata janë martuar në mënyrë sekrete dhe sot gëzojnë statusin e burrit dhe të gruas në certifikatën familjare?

Për momentin gjithçka mbetet e paqartë, por kaq ka mjaftuar që ndjekësit e tyre të mendojnë për diçka tjetër.