Jeta Osh Qef
Home

E zbehtë në fytyrë dhe pa grim, Olta Gixhari befason me pamjen e saj
Nga: A.Shehaj | Publikuar më: 11.01.2017, 16:42

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Ajo është një bukuroshe nga Durrësi, ose të paktën kështu jemi mësuar ta shikojmë në televizion, por këtë herë Olta Gixhari i ka befasuar disi fansat e saj.

Bukuroshja është shfaqur pranë me Ermal Mamaqin në një foto të dy bashkë, e palyer, me një fytyrë të qelqtë, pa pikën e grimit dhe mund të themi se është afër një pamjeje normale dhe aspak të ekzagjeruar.

Megjithatë, vajza duket që nuk ka fare komplekse, e sigurt në vetvete dhe bukurinë që ka, e ka postuar foton në rrjetet sociale. Padyshim që ngelet e bukur, edhe pse disi e zbehtë në fytyrë.