Jeta Osh Qef
Home

Nuk e shijoi borën që ra në Durrës, biondja shkoi sot në Malësi të Madhe dhe…
Nga: E.Selimi | Publikuar më: 11.01.2017, 19:13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Në qytete të ndryshme në Shqipëri rënia e borës ishte padyshim një nga evenimentet më të bukura të vitit, pavarësisht vështirësive që do të sillte ajo. Konkretisht në Durrës e Sarandë njerëzit porsa ndjenë flokët e parë të dëborës, nuk nguruan të bënin foto dhe t’i postonin më pas në Facebook.

Një vajzë e rë nga Durrësi në pamundësi për tu ngritur nga shtrati kur ra bora në Durrës, për shkak të gripit vendosi që pas disa ditësh të shkojë në Malësinë të Madhe dhe për të sfiduar gripin, të ftohtët dhe çunat heq bluzën dhe bën foto vetëm me reçipeta.

E guximshme apo jo? Duke qenë se vajza ndërsa dërgoi fotot të JOQ preferoi të qëndronte anonime, duke i respektuar dëshirën e mbajmë të fshehur identitetin e saj.