Jeta Osh Qef
Home

Edhe Vjola si Tuna, kap zogun me dorë në mes të ditës
Nga: A.Shehaj | Publikuar më: 11.01.2017, 18:59

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Kapja me dorë e “zogut”, pra pjesës intime të femrave, u kthye në një trend pasi këtë veprim e kreu e para këngëtarja Tuna. Më pas disa të tjera e imituan, por nuk arritën të kenë të njëjtin sukses sa edhe ajo.

Sot një tjetër bukuroshe shqiptare shfaqet duke bërë të njëjtin veprim, ndoshta pa vetëdije. Bëhet fjalë për Vjola Spiron, e cila ka postuar një foto në Instagramin e saj, në një pozicion normal dhe me dorën në mes të këmbëve.

Mund të jetë një rastësi, ama nuk kanë munguar komentet nga më të ndryshmet, përfshirë edhe ato për kopjimin e Tunës.