Jeta Osh Qef
Home

Lejon shoqen e ngushtë të kryejë marrëdhënie me të dashurin e saj, vajza befason me arsyen
Nga: S.Bardhi | Publikuar më: 16.07.2017, 18:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Shumica e femrave bëhen paranojake nëse shoqja e tyre tërheqëse shfaq interesim në mashkullin e tyre, por një përdoruese e internetit mori vendimin e çuditshëm për ta ftuar shoqen e saj të ngushtë në shtrat me të dashurin e saj.

Përdoruesja e YouTube, Lena, nga Kalifornia, e njohur në internet si “Lena The Plug”, ka publikuar një video në të cilën shpjegon pse e la shoqen e saj të ngushtë të shkojë në shtrat me të dashurin e saj Adam.

I besoj Emily-t dhe mendova se kjo do të ishte argëtuese”, tha Lena.

Vajzat ia tregojnë njëra-tjetrës historitë seksuale, shoqet i tregojnë çdo gjë njëra-tjetrës. Emily i ka parë fotografitë e k***t të Adam, ajo i di të gjitha rreth jetës sonë seksuale, i tregoj asaj çdo gjë. Tani nuk kam pse i tregoj, ajo thjeshtë mund ta provojë penisin e tij”, tha ajo.

Videoja është shikuar tashmë rreth 7 milionë herë dhe ka ngjallur një debat të madh online, me komentues që i quajtën veprimet e tyre “të pikëlluara”, shkruan “Express”.