Jeta Osh Qef
Home

Demaskohet ylli i modës nga kritikët, kështu dukej dhe Kim Kardashin
Nga: S.Bardhi | Publikuar më: 16.07.2017, 18:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Ndoshta edhe imazhi që mendohet se është më perfekti në botë ka probleme. Fjala është për Anastasia Kvitko, rusen që në një kohë rekord mblodhi në Instagramin e saj plot 5.9 milionë njerëz.

22-vjeçarja shquhet për format e saj bombastike, forma të cilat i ka natyrale dhe jo me ndërhyrje kirurgjikale. Anastasia jeton në Miami dhe që cilësohet si “Kim Kardashian ruse”.

Por ditët e fundit ajo ka përfunduar në lum kritikash njëlloj si Kimi si shkak i celulitit. Pra, sa kohë të ekzistojë Photoshopi nuk keni si të dalloni fermën ideale.