Jeta Osh Qef
Home

Video që po trondit rrjetin, çifti në plazh bën seks oral në sy të fëmijëve
Nga: A.Naçi | Publikuar më: 16.07.2017, 19:42

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Një video e xhiruar në një plazh në Jesolo të Italisë po trondit rrjetin. Një çift që po pushonin në këtë plazh janë kapur "mat" nga një grua që po i filmonte ndërsa ata në mes të plazhit, ditën për diell, po kryenin marrëdhënie seksuale.

I gjithë momenti është filmuar, por ajo që përbën skandal edhe më të madh është fakti që shumë pranë tyre luanin disa fëmijë.

Burri hedh një peshqir në kokë për t`u maskuar dhe më pas kënaq partneren me seks oral.

Duhet të bëjmë diçka. Duhet të telefonojmë dikë” – thotë një zë femre, e cila siç duket është edhe personi që po xhiron videon me telefonin e saj.