Jeta Osh Qef
Home

Përgjaken rrugët e Shqipërisë, tjetër aksident me pasojë vdekje në Gjirokastër
Nga: A.Naçi | Publikuar më: 16.07.2017, 20:48

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Aksidentet me pasojë vdekje po vijnë duke u rritur. Një tjetër ka ndodhur në autostradën Gjorokastër- Kakavijë, ku ka gjetur vdekjen një i moshuar.

87-vjeçari Andon Qurku po tentonte të kalonte rrugën mes fshatit Derviçan dhe Goranxi kur makina e ka përplasur për vdekje.

Shoferi është larguar nga vendngjarja ndërsa policia është vënë në kërkim të tij.

gj