Jeta Osh Qef
Home

Aksidenti i “frikshëm” në Maqedoni, flet pas ngjarjes Arben Ahmetaj: Si ndodhi gjithçka
Nga: D.Cani | Publikuar më: 16.07.2017, 22:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj, pasditen e sotme është përfshirë në një aksident në Maqedoni ku ka mbetur i lënduar.

Në një prononcim për gazetën Panorama, ai bën të ditur se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe është i shtruar në spital.

Sipas tij, aksidenti ka ardhur si pasojë e lagështisë së rrugë.

JOQ.al, publikoi pamjet ekskluzive nga aksidenti.