Jeta Osh Qef
Home

Pamjet dramatike/ Burri hedh gruan nga ballkoni, po debatonin për ...
Nga: D.Cani | Publikuar më: 16.07.2017, 23:48

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Ky është momenti dramatik ku një burrë ka hedhur nga ballkoni gruan e tij.

Pamjet e frikshme janë postuar nga “LiveLeak”, ndërkohë që në to shikohet momenti kur pasi debatojnë, burri e hedh gruan menjëherë.

Sipas policisë, gruaja arriti të mbijetonte pas hedhjes nga ballkoni dhe ka thënë se e fal bashkëshortin, pavarësisht se ai tentoi ta vriste.

Ndërkohë, burime për “DailyChina” kanë thënë se ata kanë debatuar për gjendjen ekonomike.

Video më poshtë: