Jeta Osh Qef
Home

E turpshme ajo që i ka ndodhur një pushueseje në Durrës. Pronari i shtëpisë më...
Nga: F.Tenolli | Publikuar më: 17.07.2017, 00:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Një shqiptare e Kosovës ka rrëfyer eksperiencën e saj jo fort të këndshme pasi kishte vendosur t’i kalonte pushimet në qytetin e Durrësit.

Ajo ka rrëfyer skandalin se si pronari i shtëpisë që kishte marrë me qira e kishte nxjerrë nga shtëpia para kohe dhe ia kishte faturuar ushqimet 50% më shtrenjtë nga çmimi që kishin rënë dakord.

Unë e kisha paguar shtëpinë për 10 ditë, por në ditën e 9-të më nxori nga banesa,-është shprehur ajo për Infokusi.com.

Durres-Narten