Jeta Osh Qef
Home

E rëndë/ Lindi vajzë, burri rreh nusen e vëllait me shkop
Nga: D.Cani | Publikuar më: 17.07.2017, 08:57

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pamje tmerruese tregojnë momentin kur një grua indiane rrihet egërsisht për shkak se ka lindur vajzë.

Videoja shqetësuese, e incizuar nga shkallët e katit të dytë të një shtëpie, tregoi gruan duke bërtitur teksa ajo goditet me shkop hokeji para dhe prapa nga dy burra, nga kunati i saj dhe një shok i tij.

Viktima e identifikuar si Meena Kashyap, 35-vjeçare, është goditur javën e kaluar nga familja e burrit të saj. Sipas njoftimeve, viktima nga Patiala, Punjab lindi një vajzë të cilën familja e burrit të saj refuzuan ta pranojnë duke e rrahur egërsisht.