Jeta Osh Qef
Home

La djalin e presidentit, aktorja shqiptare konfirmon lidhjen me këngëtarin!
Nga: D.Cani | Publikuar më: 17.07.2017, 13:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Aktorja shqiptare ka vendosur t’u japë fund të gjitha thashethemeve që bëhen në llogari të saj dhe të konfirmojë lidhjen me këngëtarin e njohur.

Arta Nitaj dhe Bruno janë bashkë. Thuhet se dy artistët kanë disa muaj që kanë filluar romancën e tyre, ndërsa janë njohur menjëherë pasi aktorja e serialit komedi “O sa mirë” ishte ndarë nga Endri, djali i Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

Arta ka publikuar një foto me Brunon në rrjetet sociale. Ajo ka ndryshuar foton e profilit të Instagram, duke zëvendësuar atë ku ishte vetëm me një foto në çift.