Jeta Osh Qef
Home

Bleona i tregon Ganiut se çfarë ka humbur, publikon foto siç e ka bërë nëna
Nga: S.Shtjefni | Publikuar më: 17.07.2017, 15:37

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Bleona Qereti është e njohur për bëmat e saj, besojmë se të gjithë e mbani mend daljen e saj me fustanin rrjetë, apo kriteret që duhet të kishte një burrë për t'u martuar me të, apo edhe daljen e saj nudo në mes të plazhit.

Një gjë të tillë Bleona e ka bërë sërish sepse ka pozuar duke mos pasur asgjë në trup, përveç këpucëve. Këngëtarja ka treguar se format e saj fizike janë mjaft mirë dhe ka treguar edhe një herë se nuk ka komplekse.

Kohët e fundit Bleona ka shfaqur shenja nostalgjie për ish- bashkëshortin e saj, Gani Bardha, ndaj edhe mund të thuhet se ajo po i tregon atij se çfarë ka humbur.