Jeta Osh Qef
Home

Rrëfimi i 25-vjeçarit: E kam bërë gjithë natën me mamanë e shokut të ngushtë, ajo ishte e nxehtë
Nga: S.Shtjefni | Publikuar më: 17.07.2017, 16:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
page

Të gjithë bëjmë gabime, por një djalë 25 vjeçar nga Britania e Madhe e ka tejkaluar sepse ka fjetur me nënën e shokut të tij të ngushtë. Ai ka zgjedhur ta ndajë historinë e tij me psikologen e prestigjiozes "The Sun".

Djali i ka shkruar asaj një letër ku tregon gjithçka që ka ndodhur midis nënës së shokut dhe atij.

Letra e plotë e djalit:

Jam 25 vjeç dhe më ka rënë në kokë për një super grua që prej disa muajsh kam lidhje të fshehtë.

Ajo është 45 vjeçe por tepër e bukur. E njoh që kur isha fëmijë i vogël sepse djalin e saj e kam shok të ngushtë. Por lidhja jonë filloi pas një takimi në një klub nate. Ajo ishte me disa mikesha të saj ndërsa unë me miqtë e mi.

Iu afrova dhe i kërkova që ta shoqëroja në shtëpi dhe ajo pranoi. Kur shkuam në shtëpi, muhabet pas muhabeti mbërritëm në temën e seksit. Ajo pranoi se më kishte shumë qejf dhe unë këtë e mora si një ftesë për seks dhe e putha.

Më pas ajo më mori dhe më çoi në dhomën e gjumit ku bëmë seks, me të mirin që kisha provuar në jetën time.

Prej disa muajsh ne kemi lidhje dhe kalojmë shumë mirë me njëri-tjetrin por ajo nuk do që ta bëjmë publike lidhjen sepse i trembet reagimit të djalit të saj dhe të mamasë sime.

Dilema më e madhe që djali ka është se nuk si t'ia thotë shokut të tij se është në një lidhje me mamanë e tij.

Psikologja i ka treguar se dashuria ndonjëherë është momentale dhe shumë shpejt do ta harrosh.

Mendoj se do ishte më mirë të ndaleshe prej saj",- i ka shkruar psikologja e The Sun.