Jeta Osh Qef
Home

Plehrat pushtojnë Kamzën: Nuk kalojmë dot se vjen se vjen era m*t
Nga: S.Shtjefni | Publikuar më: 17.07.2017, 17:06

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Mbetjet urbane kanë qenë gjithmonë një problem në vendin tonë. Një problem, i cili është vënë në dukej edhe nga turistët e huaj.

Në mentalitetin shqiptar është vënë re se lumi trajtohet si një kosh plehrash. Këtë gjë e tregojnë edhe disa foto të ardhura në redaksinë tonë.

Fotot që qytetari na ka dërguar janë bërë në bashkinë e Kamzës dhe mund të themi vetëm se plehrat kanë pushtuar çdo gjë që ndodhet poshtë urës.

Shikoni si e kanë lënë. Nuk kalojmë dot se vjen aq e erë e keqe, era m*t vjen",- ka shkruar qytetari për JOQ.al.