Jeta Osh Qef
Home

"S'e bëj me të dashurin, seks bashkë në plazh", e reja tradhton anglezin për 23-vjeçarin shqiptar
Nga: A.Shehaj | Publikuar më: 17.07.2017, 17:51

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Një djalë i moshës 23-vjeçare, i cili punon në një lokal nate në Greqi, është njohur me një vajzë, e cila edhe pse kishte të dashur, asgjë nuk e ka penguar të flirtojë e madje edhe të kryejë marrëdhënie me të.

Djali tregon se vajzën e ka njohur në klubin e natës dhe se ajo ishte e gatshme të martohej me të riun shqiptar, e të linte të dashurin e saj anglez.

Në bisedë e sipër me 23-vjeçarin vajza thotë se me të dashurin e saj as nuk kryen marrëdhënie, por se mezi pret që të takojë "dashnorin" e të harbohen në breg të detit.