Jeta Osh Qef

Babai numëron paratë, fëmija shkrihet së qeshuri
Publikuar më: Sat 03, 2017 13:17

1 722 620x330

Një vogëlush qesh me të madhe teksa babai i tij po numëron paratë.

Në video, shihen dy prindërit të ulur në divan me vogëlushin e tyre.

Në momentin që babai fillon të numërojë paratë fëmija shkrihet së qeshuri. Por kur babai ndalon, ai pushon. Kjo gjë bën për të qeshur dhe prindërit.

Kjo video është hedhur nga “Weibo” dhe ka bërë xhiron e rrjeteve sociale.