Jeta Osh Qef
Home

Turqi-Shqipëri, ky është formacioni zyrtar i kuqezinjve në Antalia
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: Mon Nov 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Panucci-konf

Christian Panucci, scusa, por mediet shqiptare t’i zbuluan të gjitha kartat para miqësores me Turqinë!

Sapo janë publikuar formacionet zyrtare dhe 11-shi kuqezi nuk ka asnjë surprizë.

Ashtu siç ishte parashikuar, Agolli do të zëvendësohet nga Lenjani, kurse mesfusha do të përbëhet nga treshja Memushaj, Lilaj dhe Xhaka.

Në sulm nuk diskutohet Sadiku, i cili do të ndihmohet nga krahët prej Roshit dhe Grezdës. Ja 11-shi ynë për sfidën e sotme në Antalia:

Shqipëria (4-3-3): Berisha – Hysaj, Mavraj, Veseli, Lenjani – Lilaj, Xhaka, Memushaj – Roshi, Sadiku, Grezda