Jeta Osh Qef
Home

Cristiano bëhet baba sërish, Irina Shayk i merr vëmendjen dhe çmend rrjetin me pamjet e nxehta
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Mon Nov 13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ditën e djeshme Cristiano Ronaldo është bërë baba për herë të katërt, e kësaj here partnerja e tij Georgina ka sjellë në jetë vogëlushen Alana.

Por teksa të gjithë fansat ishin përqëndruar tek lajmi i gëzueshëm i Ronaldos, duke se një publikim i revistës së njohur “Love Magazine” i ka bërë për vete me një postim të një videoje përvëluese ku “si për ironi”, shfaqet ish-e dashura e tij, modelja Irina Shayk.

Shayk, e cila është bërë nënë e një vajzë rreth një viti më parë, ka pozuar për këtë revistë shumë muaj më herët, por në faqen e Instagarmit e kanë rikthyer edhe njëherë bukuroshen ruse.