Jeta Osh Qef
Home

Marina Fara shpërthen ashpër: Duhet të jesh k*rvë, koha për të ndryshuar
Shkruar nga: F Gjoni | Publikuar më: Tue Nov 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Disa orë më parë Marina Fara shpërndau një foto në profilin e saj të Instagramit, në të cilën shfaqej Madonna, shoqëruar me një diçiturë që duket se u keqkuptua.

Diçitura e fotos, fjalë për fjalë shqipërohet:

Ndonjëherë duhet të jesh ku*vë për të arritur gjërat (synimet)”.

Por duket se Marina ka pasur diçka tjetër në mendje kur e ka shpërndarë këtë foto e kur ka shkruar në krah të saj “se është koha për të ndryshuar”.

Ajo e ka ripostuar edhe një herë foton duke sqaruar:

Po e rihedh edhe njehere foton per te vene ne dukje injorancen e disa portaleve tona qe nuk dine me cfare te bejne per dy klikime..Kuptimi i kesaj thenieje nuk ka te beje aspak me profesionin se eshte per te qeshur dhe per te qare ne te njejten kohe me injorancen ,kuptimi i kesaj thenieje ne thelb eshte qe ndonjehere te qenit i drejte i sinqerte dhe i vertete ne kte bote ku jetojme nuk ka vlere..”.