Jeta Osh Qef
Home

Sulm në SHBA/ Tre të vdekur e disa të plagosur në shkollë, policia vret agresorin
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: Tue Nov 14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kalifornia e Veriut në SHBA është tronditur pak më parë, ku një person ka qëlluar me armë në një shkollë fillore.

Deri më tani janë konfirmuar së pak tre viktima dhe disa të plagosur.

Motivi i këtij sulmi ende nuk dihet, pasi agresori është vrarë nga policia.

**Embargo: Los Angeles, CA** California authorities have responded to a report of a shooting in a San Bernardino school classroom on Monday, April 10, 2017, officials said.