Jeta Osh Qef
Home

Deklaratë për miliarderët e politikanët, Bleona flet dhe për vezët e ngrira
Nga: D.Cani | Publikuar më: 18.11.2017, 12:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Bleona Qereti është e ftuara e radhës në emisionin e Ermal Mamaqit dhe ka hapur mjaft diskutime me promot e publikuara.

Promoja e parë që u shfaq ishte ajo në dush, ndërsa kjo e radhës tregon një Bleonë tjetër, e cila vjen e veshur në emision krejt ndryshe, ha fasule dhe dhe flet ndër të tjera edhe për politikanët dhe miliarderët që i vardisen.

Ndër të tjera, Bleona tregon burrin perfekt dhe shpjegon çështjen e ngrirjes së vezëve.