Jeta Osh Qef
Home

Habit Bleona në emision: Ju tregoj arsyen e vërtetë se përse i ngriva vezët
Nga: D.Cani | Publikuar më: 18.11.2017, 22:33

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
E ftuar mbrëmjen e sotme në Xing me Ermalin, këngëtarja Bleona Qereti ka folur për procesin e ngrirjes së vezëve që e demonstroi live në Instagram.

Ajo  tha se kërkon një burrë miliarder që t’i bjerë pianos dhe të shkojë me të në koncerte dhe për sa kohë nuk e ka gjetur ajo ka vendosur të ngrijë vezët e saj për të patur një fëmijë kur ajo të ndihet gati.

Ajo tha:

Bebin e kam futur në ngrirje, duke qenë se mua më duhet një burrë miliarder që t’i bjerë pianos dhe të vijë me mua nëpër koncerte. Unë kam patur probleme me jetën private. Duke patur probleme me jetën private njeriu përqendrohet në karrierë dhe kur sheh se ora biologjike po skadon atëherë duhet të fusë vezët në ngrirje. Unë s’kam nevojë të bëj fëmijë me babë legen”.