Jeta Osh Qef
Home

"Të hëngsha ***", Bleona i "mbyll" gojën Kejvinës dhe burrit që e ngacmoi në emision
Nga: S.Bardhi | Publikuar më: 19.11.2017, 08:48

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Pas gjithë zhurmës që shkaktoi me vezët e saj, Bleona ishte mbrëmë e ftuar tek Ermal Mamaqi ku tha shumë për jetën e saj personale dhe profesionale.

Por, nuk i ka shpëtuar pyetjes së Kejvinës, vajza që zëvendësoi Rashelin, e cila mbahet si personazhi që bën pyetjen më thumbuese, por me Bleonën si duket nuk “hahet” dot.

Kejvina Kthjella pyeti Bleonën: A të duket vetja më seksi se unë?

Ndërsa, këngëtarja i dha përgjigjen epike:

Unë jam për t’u parë dhe jo për t’u prekur!”

E megjithatë kjo nuk ka qenë e vetmja “sprovë” për Bleonën , pasi Ermali e kishte sfiduar atë që të shkonin në një qebaptore. Aty ikin dritat dhe një nga meshkujt që ndodhej brenda qebaptores dëgjohet teksa i thotë Bleonës: Të hëngsha p****.

Përgjigja ishte ashti siç vetëm Bleona mund ta jepte:

Hyr në radhë!”