Jeta Osh Qef
Home

Xhensila: Do futesha prapë në BB dhe do lidhesha me...
Nga: A.Shehaj | Publikuar më: 19.11.2017, 12:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Xhensila Pere kohët e fundit ka qenë mjaft aktive në botën mediatike, por të gjithë e identifikojnë si vajza e bukur që mori pjesë në Big Brother.

Në programin e Ermal Peçit, vajza ka treguar se nuk është penduar për asnjë gjë që ka bërë, as për pjesëmarrjen në emision, as për lidhjen e as për marrëdhënien seksualeqë kreu brenda në shtëpi, para syve të shumë shqiptarëve.

Ajo insiston të thotë se do të rifutej sërish në shtëpinë më të ndjekur. Nisur nga kjo, Ermali i vendos në ekran disa konkurrentë të edicioneve të mëparshme.

Vajza qesh, teksa shikon ish-partnerin e saj duke thënë se tashme është “një film i parë”. Por cilin preferon ajo mes Bjordit, Olsit apo Veselit?

Për Olsin ka një preferencë pasi sipas saj është shumë burrëror.

Ndiqni bisedën e plotë: