Jeta Osh Qef
Home

Besi i nxori të gjitha "horlliqet" para publikut, reagimi i Xhensilës është i pabesueshëm
Nga: F.Tenolli | Publikuar më: 07.12.2017, 12:34

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Sëbashku me Erion Isain, Bes Kallaku prezantoi mbrëmjen e djeshme festivalin "Kënga Magjike".

Batutat nuk munguan nga dy aktorët dhe mbështetja nga bashkëshortet e tyre në rrjetet sociale ishte mahnitëse.

Në një çast Besi tregoi një histori që ksishte lidhje me vajzat që postojnë foto në Instagram.

Ai filloi të rrëfente:

Xhensila ishte sëmurë para një koncerti: 'Obobo si do këndoj', thoshte ajo. Se si më shkoi në mendje që t’i bëja një foto. Çfarë t'iu tregoj gati po fluturonte. I shkoi direkt temperatura 36.

Publiku shpërtheu në të qeshura, ndërkohë që Xhensila pasi pa Besin që e imitonte i shprehu mbështetjen e saj në Instastory.

Ajo shkruante me krenari:

Krenaria ime, lumturia ime".