Jeta Osh Qef

Shponi vezën në këtë mënyrë, me këtë "hile" do ta keni më të thjeshtë gatimin e saj
Nga: E.Selimi | Publikuar më: 02.09.2016, 16:11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Ju duhet një "hile" e vogël që të zieni vezën në mënyrën përfekte. Ajo çfarë duhet të bëni është ta shponi më një agë të vogël dhe më pas ta lini të zihet.

Gjërat do t'ju lehtësohen pasi cipa e bardhë e vezës do të ndahet lehtësisht nga lëvozhga gjatë qërimit të saj. Mënyrën se si duhet të veproni e gjeni në videon e mëposhtme.