JOQ Albania
Home

Konfirmohet data, ja kur do të prezantohet Galaxy S10 nga Samsung
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 10/01/2019 23:52

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Gjiganti koreano-jugor i teknologjisë, Samsung ka konfirmuar më në fund datën kur do të sjellë prurjet më të reja.

Kompania do ta mbajë eventin e prezantimin të produkteve të reja më 20 shkurt. Lajmi është bërë i ditur ditën e sotme nga vetë Samsung.

Eventi “Unpacked 2019” pritet të sjellë të shumëpriturin Galaxy S10 dhe celularin e palosshëm, Galaxy X për të cilin është folur shpesh.

Samsung ka konfirmuar gjithashtu se ngjarja do të mbahet në në San Francisko dhe mund të shihet gjithashtu “live” në internet.

Kompania njoftoi:

Më 20 shkurt, Samsung Electronics do të zbulojë pajisje të reja që premtojnë të sjellin përvoja të reja Galaxy bazuar në 10 vjet të inovacioneve."

Prezantimi i produkteve të reja nis në orën 11 të mëngjesit, PT.