JOQ Albania
Home

Si gjithmonë në qendër të vëmendjes, Demi Rose tregon format e saj të famshme
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 11/01/2019 11:59

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dihet tashmë që Demi Rose sigurohet që t’i ekspozojë kthesat e saja “të mirënjohura” duke veshur bikini kryesisht të vogla.

Dhe, në paraqitjen e saj të fundit, ajo u kujdes që të bënte të njëjtën gjë.

Rose është parë ndërsa shkonte tek një bar buzë detit në Meksiko bashkë me mikun e saj, Chris Martinez.

23-vjeçarja, ish-e dashura e reperit, Tyga, dukej si gjithmonë në formë me një palë bikini ngjyrë të zezë të çelur, i cili i nxirrte më në pah pjesën e bustit.

Ndërsa Chris nga ana tjetër, dukej se po shijonte çdo moment gjatë drekës pasi nuk i ndahej buzëqeshja nga fytyra.