JOQ Albania
Home

Askush nuk e kishte vënë re! Ky është detaji në varësen e Arbenitës që tregon se është e dashuruar me Feron
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 12/01/2019 9:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë komentuar shumë, lidhur me faktin se ata janë në një marrëdhënie.

Reperi e ka mohuar shumë herë këtë, duke thënë se janë vetëm miq.

Mirëpo Arbenita e ka nxjerrë bllof reperin me postimin e saj në Instagram.

Dyshimeve u ka dhënë fund vetë modelja, pasi ka postuar në Instagramin e saj një foto, ku është vënë re një detaj.

Në varësen e Arbenitës, me të cilën ka postuar edhe nja foto na instagram, shkruhet "Fero & Nita".