JOQ Albania
Home

“Është maniak seksual”, Salsano bën me zemër Florian Binajn
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 12/01/2019 13:29

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Florian Binajn dhe Salsano Rrapin i kemi parë shpesh teksa në skenën e Portokalli kanë shumë role së bashku, por nuk i kemi dëgjuar ndonjëherë të shprehen për njëri-tjetrin.

Florian Binaj ishte mbrëmë i ftuar në emisionin e Kastro Zizos, kur papritur u shfaq një video e Salsano Rrapit, i cili shprehte mendimin e tij për “policin”.

Salsano, i cili është edhe “partnerja” në pjesën e atentateve në “Portokalli”, ku ai bën rolin e femrës, është shprehur me humor se është Flori është një “maniak seksual”.

Në video Salsano tha:

Flori, kryesorja është që është i gjatë dhe i dobët. Flori thyhet si kallam. Duhet të flas si shok, si mik apo si partner? E kam dhe partner sepse zakonisht kam bërë vajzat në “Portokalli” tek pjesa e atentateve. Të them gjërat e mira në fillim: është mik i mirë, shumë punëtor, i talentuar, shumë king, shumë seksi, maniak seksual (me shaka). I pëlqen shumë makina, por vjen me biçikletë në punë. E ka fiksim kur vonohen kolegët si puna ime dhe vetë vjen gjithmonë me vonesë. E do shumë Shqipërinë, dhe Amerikën dhe Brazilin.”