JOQ Albania
Home

Enca kapet me vezën më të pëlqyer në botë: Do ta fus në tost, si guxon ti…?
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 15/01/2019 7:46

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Tashmë njihet si veza më e njohur në botë pasi theu rekordin e Kylie Jenner, për foton më të pëlqyer në rrjetin social Instagram.

Është kthyer në trendin e momentit veza që po i çmend të gjithë të famshmit, të cilët nuk janë kursyer me komente.

As artistët shqiptarë nuk janë ndalur së komentuari në foton e vezës.

Një prej tyre është Enca e cila ka komentuar nën foto:

Më duhet ta bëj tost.”

Dhe më pas në një Instastory ka shkruar “Se si guxon një vezë të ketë më shumë pëlqime se ajo vetë dhe Kylie Jenner?”