JOQ Albania
Home

“5 orë i vdekur”, “ylli” i operacioneve plastike frikëson me pamjen e tij
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 19/01/2019 15:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ai njihet me emrin kukulla Ken, por emrin e vërtetë e ka Rodrigo Alves dhe popullariteti i tij i ka kaluar kufijtë.

Alves ka shokuar sërish rrjetin me pamjen e tij të frikshme.

Ai ka shpërndarë disa foto dhe video në rrjetet sociale ku duket se ka bërë tërheqje lëkure që ka zgjatur 5 orë.

“Kukulla Ken” ka hequr gjithashtu nga fytyra 200 fije të cilat i shkaktonin dhimbje ndërsa siç ka rrëfyer vetë, procedura ka qenë mjaft e dhimbshme.

I riu i cili ka bërë dhjetëra ndërhyrje kirurgjikale në të gjitha pjesët e fytyrës dhe jo vetëm, do i duhet një periudhë e gjatë rikuperimi nga kjo procedurë.