JOQ Albania
Home

Belinda Balluku e kuruar në detaj, ministrja e re e Infrastrukturës dhe Energjisë bie në sy me veshjen super luksoze
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 20/01/2019 10:16

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Belinda Balluku ministrja e re e Infrastrukturës dhe Energjisë mori disa ditë më parë postin e ri.

Ajo u fut në godinën e Kuvendit shqiptar e kuruar deri në detaj ku u emërua për pozicionin e rëndësishëm.

Padyshim që Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë është një prej ministrive kryesore në vend.

Balluku ra në sy për veshjen e saj luksoze, e kuruar deri në detaj për këtë ditë të shënuar të karrierës së saj politike.