JOQ Albania
Home

Kjo është juristja më seksi në Shqipëri që po i çmend të gjithë me format e saj
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 21/01/2019 7:41

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Redona Koçi është një prej vajzave shqiptare më tërheqëse në rrjetet sociale.

Ajo është cilësuar si “juristja më seksi në Shqipëri” dhe ka mijëra ndjekës në Instagram.

Krahas profesionit krahas profesionit të saj ajo vazhdon edhe karrierën si modele, ku nuk mungojnë fotot me të brendshme që duket se janë të preferuarat e saj.

Shpesh brunia joshëse poston foto të nxehta tek të cilat merr shumë komplimente.

Me sa duket kohët e fundit po eksperimenton me ngjyrën e zezë, ku shfaqet e veshur me një fund të ngushtë elastik.