JOQ Albania
Home

Nisi të fliste për të dashurën, “seks simbolit” i bie dhëmbi në mes të emisionit
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 22/01/2019 7:44

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Fabrizio Corona “seks simboli” i italianëve, ka lënë një skenë të pazakontë në emisionin ku ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme.

Ish-mbreti i paparacëve, ka folur në emisionin ‘Verissimo’, për librin e tij ‘Nuk më keni bërë asgjë’, tek i cili ka folur për shumë të vërteta rreth showbizit.

Ai ka folur për ish të dashurat e tij dhe disa histori personale.

Në momentin kur moderatorja e pyeti nëse ishte i fejuar, yllit të showbizit i ndodhi një incident.

Atij i ra një dhëmb dhe nisi ta kërkonte në studio, kjo ka shkaktuar mjaft të qeshura tek i gjithë publiku dhe tek prezantuesja.