JOQ Albania
Home

Sot me forma perfekte, publikohet fotoja si dukej Trejsi Sejdini para se t’i çmendte të gjithë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 24/01/2019 7:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Trejsi Sejdini është padyshim një prej femrave të komentuara në shtypin rozë në Shqipëri. Ajo mori famë e bëri shumë fansa edhe kur përfaqësoi Shqipërinë në kompeticionin e bukurisë Miss Universe në Tajlandë.

Fillimisht modelja u bë e famshme pas një videoje që qarkulloi bujshëm në rrjet, ku dukej duke rrahur me një tjetër shoqe, një vajze shkolle ku mori edhe nofkën "Gangsterja e Elbasanit".

Ajo është një prej femrave më joshëse të estradës shqiptare, por me siguri që të gjithë jemi kuriozë të shohim se si dukej disa vite më parë.

Trejsi është bërë pjesë e sfidës 10 year challenge dhe ka postuar një foto të vetën.

Modelja shkruan:

Faleminderit Zot per cdo gje qe me ke dhene ne jeten time. Faleminderit per cdo gezim dhe cdo hidherim, sepse fundja cdo gje ne jete ndodh per nje arsye. Faleminderit Mam per cdo sakrifice, per tu bere akoma me e forte dhe e afte per te perballuar cdo gje ne jete".