JOQ Albania
Home

Habit ish-ministrja shqiptare: Bashkëshorti im ka preferuar një brune…
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 24/01/2019 12:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi kodheli ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soiree”.

Ajo ishte ndër bjondet e shumta të ftuara në panel.

Gjatë bisedës, Kodheli filloi të fliste për preferencat ndryshe të bashkëshortit të saj në rininë e tij dhe si përfundoi duke u martuar me një bjonde me tipare aspak mesdhetare.

Ajo u shpreh:

Të gjithë popujt kanë një shprehje, kurrë mos thuaj kurrë. Mesa kam kuptuar vonë, bashkëshorti im ka preferuar një brune me dimensione mesdhetare, jo shumë të gjatë, me forma. I ra nje bionde, jo mesdhetare."