JOQ Albania
Home

Shqiptarët “kallin” New Yorkun, shtrojnë dyshemenë me “tapet dollarësh”
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 25/01/2019 11:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Shqiptarët jashtë vendit të cilët janë pozicionuar në punë të mira dhe marrin rroga të larta, gjithnjë na lënë gojëhapur me mjetet e tyre të shtrenjta apo pasurinë që zotërojnë.

Një video mjaft interesante ka mbërritur pranë redaksisë së JOQ Albania nga Bronx, New York.

Shqipet atje kanë shkruar se e kanë “kallur” festën me muzikë shqiptare live dhe e kanë mbuluar dyshemenë me një “tapet dollarësh”.

Janë rreth 6000 dollarë në dysheme që po fshihen me fshesë nga kamerieri.

Djali shkruan për JOQ Albania:

Muzik live ne bronx ny, shqiptaret kshu e kallin me 6000 $.”