JOQ Albania
Home

Alesia Bamit i bëjnë daljen, konfirmohet pse e hoqën nga puna
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 31/01/2019 16:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Alesia Bami është padyshim një nga vajzat më të përfolura në showbizin shqiptar për shkak të formave të saj provokuese.

Prej disa kohësh ajo kishte zënë pozicionin e velinës në emisionin investigativ “Stop”. Mbrëmjen e djeshme një vajzë tjetër kishte zënë vendin e balerinës.

Ajo quhet Gloria Meshi dhe është konfirmuar se ka zënë vendin e Alesias.

Burime për "Iconstyle" ka zbuluar se në fakt një intervistë që ka dhënë së fundmi Alesia Bami në “TCH” në emisionin e moderatores Bieta Sulo është arsyeja e vërtetë e largimit.

Sipas tyre, Alesia ka thyer një nga rregullat kryesore të televizionit, për të kërkuar leje të posaçme përpara shfaqjes në një tjetër televizion.