JOQ Albania
Home

Bëhet e gjallë Elvana Gjata, bën lëvizjen “e dyshimtë”
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 01/02/2019 11:10

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Elvana Gjata ka qendër të vëmendjes së mediave rozë, që prej masakrës që ndodhi muajin e kaluar në zonën e ish-Bllokut, ku i përfshirë ishte dhe i dashuri i saj.

Që prej ngjarjes së rëndë të ish-Bllokut, këngëtarja nuk ka qenë aktive në rrjetet sociale.

E megjithatë së fundmi, ajo i bëri "follow", në Instagram deputetit të Partisë Socialiste, Jurgis Çyrbja. Diçka e cila nuk mund të mos vihej re, pas thuajse 2 muaj mungese.

Por pasi ky veprim shkaktoi një valë reagimesh ndër ndjekësit e saj dhe mediat rozë, Elvana mori një tjetër vendim. Këngëtarja e njohur mbylli llogarinë e saj në Instagram.

Elvana së fundmi ka ndjekur dy nga personazhet e njohur shqiptare, reperen Rina Balaj dhe stilistin Valdrin Sahiti. Por tani ka bërë një tjetrër lëvizje në Instagram.

Ajo ka fshirë dy postimet e saj të fundit, dy ku edhe kishte mbyllur komentet. Në fotot më poshtë siguruar nga "intv", e shihni për kë bëhet fjalë.